Neden Biz?

Neden Biz?

12

Yıllık Deneyim

Esinti Klima & Kombi Servisi İstanbul'un tüm bölgelerine beyaz eşya, klima ve kombi teknik servis hizmetleri vermektedir. Donanımlı araçlarımız, profesyonel kombi, klima ve beyaz eşya teknisyenlerimiz 7 / 24 servis kaydı alan firmamız tüm teknik servis ihtiyaçlarınız için bir telefon uzağınızda.

Firmamızdan alacağınız hizmetlerde garanti ve garanti+ deneyimlerini yaşayın. Aldığınız tüm hizmetlere Esinti Klima & Kombi Servisi tarafından 1 yıl garanti verilmektedir. Firmamız arıza servisinin yanı sıra klima ve kombi ürünleriniz için periyodik bakım hizmeti de sunmaktadır.

Misyonumuz

Kombi, doğal gaz, bakım onarım ve tamir hizmetinde şirketimiz sizlere hizmet vermektedir. Hedefimiz sizler için en iyi hizmet ve işlerinizi kolaylaştırmak sizleri memnun etmektir. Hizmetlerimizi sitemizden ayrıntılı bir şekilde inceleyip bize ulaşıp gerekli yardımı alabilirsiniz. Ürünlerimiz güvenilir ve kaliteli ürünlerden bir araya getirilip hizmetinize sunulur.

Vizyonumuz

Siz değerli müşterilerimizin en iyi hizmeti alabilmeleri için çalışmalar yürüttüğümüz biz Esinti Klima & Kombi Servisi olarak, çalışanlarımızla birlikte sürekli gelişmeyi ve geliştirmeyi amaçlamaktayız. Global kalite ve standartları altında ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimizde ilk önceliğimiz olan memnuniyeti amaçlamaktayız.

Güler yüzlü çalışma prensibiyle ilk temel kural olan müşteri memnuniyetidir. Hedef olarak belirlediğimiz bu yol “en iyi ve vazgeçilmez” olmaktadır. Müşterilerimiz velinimetimizdir. Yerinde sayan bir kuruluş olmak değil, daima ileriye dönük adımlar atmayı hedefliyoruz. Sürekli gelişmek adına yeni kaynaklar aramaktayız. Üstün profesyonel kadromuz ile hizmetimizi sizlerin huzuruna sunuyoruz.

"GÜVENLİ SERVİSİN DETAYCI UZMANI"
(0212) 630 33 35 (0532) 550 33 35 WhatsApp Destek